Aktuální informace ohledně provozní doby a odesílání objednávek

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za přízeň a důvěru, kterou jste nám dali v tomto roce a budeme se těšit na další spolupráci v roce následujícím.

Přejeme vám všem klidné vánoční svátky a do nového roku hlavně to zdraví a štěstí. 😊
Kolektiv NÁŘADÍ KUŠNÍR

INFORMACE OHLEDNĚ ODESÍLÁNÍ E-SHOP OBJEDNÁVEK.

Poslední den pro odeslání e-shop objednávek je 20. 12. 2021, objednávky došlé do 20.12. do 9.00 hod. budou v tentýž den vyřízeny.
Objednávky došlé po 9.00 hod. 20.12.2021 a během doby, kdy máme zavřeno, budou vyřízeny až od 6.1.2022

OTEVÍRACÍ DOBA BĚHEM VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ
Od 21. prosince 2021 do 5. ledna 2022 budeme mít ZAVŘENO

Jednofázové a třífázové elektrocentrály Honda

Jednofázové elektrocentrály střídavého napětí najdou své široké uplatnění při napájení menších elektrických strojů, ručního nářadí, elektroniky, na staveništi, v dílně i v domácnosti, u záchranných složek nebo jako záložní zdroje při přerušení dodávek el. proudu v domácnosti nebo na pracovišti. Pro zajištění vysoce kvalitního napájecího proudu je nezbytná kvalitní regulace napětí a výkonu.

Jednofázové elektrocentrály jsou členěny hlavně podle typu konstrukce a podle typu regulace napájecího proudu. Právě regulace napájecího proudu je velmi důležitá z hlediska vhodnosti napájení konkrétních typů spotřebičů. Dle typu regulace jednofázové elektrocentrály mohou napájet téměř celé spektrum spotřebičů; od prostého světlení přes elektromotory a ruční nářadí až po citlivou elektroniku a počítače nebo lékařské přístroje a vybavení.

Třífázové elektrocentrály Honda jsou zdrojem "motorového" elektrického proudu 400V/230V/50Hz a jsou největšími „pracanty“ z celé nabídky elektrocentrál. Jejich dlouhodobá životnost, minimální požadavky na údržbu a robustnost konstrukce je vyhledávána především profesionálními provozovateli z řad řemeslníků a stavebníků v terénu na rozlehlých staveništích, v těžebním průmyslu, SÚS, lesnictví nebo i v záchranných složkách nebo půjčovnách nářadí.