Rýpadlo 50Z3 / EZ53 Wacker Neuson

Ceny:
0-4 hod. 4450 Kč bez DPH
1-3 dni 4450 Kč bez DPH
4-14 dní 3950 Kč bez DPH
nad 15 dní 3400 Kč bez DPH

Vysoký výkon při hloubení, také v těžko přístupných místech. EZ53 je perfektní zařízení pro použití blízko stěn nebo budov. Zadní část EZ53 za provozu nikdy nepřesahuje přes podvozek v žádné poloze. Minimální požadavky na prostor jsou velmi praktické na staveništích v rušných městských centrech nebo na staveništích silnic s pokračujícím provozem. Přesvědčivé ale nejsou pouze jeho pracovní rozměry, působivá je také manipulace s materiálem a výkon při hloubení.

Pozoruhodně vysoký výkon motoru a hydrauliky a zároveň snížená spotřeba paliva.
Snadná údržba: sklápěcí kabina řidiče a odnímatelný kryt podvozku umožňují snadný a rychlý přístup, diagnostické přístroje nabízejí další podporu.
Perfektně vybavené pro multifunkční přídavná zařízení: k dispozici je až pět dalších hydraulických okruhů s beztlakým zpětným vedením.
Z výroby jsou k dispozici početná volitelná zařízení jako: pojistné ventily, automatika volnoběhu otáček a další.
Vertikální hloubící systém (VDS) volitelně: Hladkým náklonem horního části stroje až o 15 stupňů můžete vyrovnat stoupání až 27 %.

Komfortní kabina řidiče
Prostorná kabina řidiče poskytuje dostatek místa pro pohyb.
Posuvná okna na obou stranách. Čelní okno je rozděleno na dvě části. Spodní část okna se posouvá nahoru za horní část, obě okna lze zasunout pod strop kabiny řidiče.

Motor umožňuje nejvyšší výkon
Pozoruhodně vysoký výkon motoru a hydrauliky a zároveň snížená spotřeba paliva.
Zlepšený výkon při hloubení a výkonnější naftový motor s turbodmychadlem poskytují lepší výsledky při manipulaci s materiálem.

Naposledy navštívené produkty/nářadí

Zatím jste si nezobrazili žádné nářadí.