Dodací podmínky prodávajícího

obchodní společnosti NÁŘADÍ KUŠNÍR s.r.o., se sídlem č.p. 281, 543 41 Dolní Lánov IČO: 079 73 535, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka č. 43520, pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu, provozovaného na internetové adrese www.naradikusnir.cz

Tyto Dodací podmínky prodávajícího (dále jen „DPP“) obchodní společnosti NÁŘADÍ KUŠNÍR s.r.o., se sídlem č.p. 281, 543 41 Dolní Lánov, IČO: 079 73 535, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka č. 43520 (dále jen „prodávající“) jsou vydány v souladu s obchodními podmínkami  prodávajícího ( Závěrečná ustanovení obchodních podmínek ze dne 22. Června 2022 v souvislosti s prodejem zboží , který je provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.naradikusnir.cz (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“).

1.
OSOBNÍ ODBĚR


Osobní odběr zboží je možný v pracovních hodinách našeho kamenného obchodu. K vyzvednutí zboží bude zákazník vyzván emailem nebo telefonicky. Termín je též možné dohodnout předem na telefonu 728 624 605, lze také sjednat montáž a předvedení stroje.

2.
DOPRAVA PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ

Doručení na adresu kupujícího prostřednictvím zvolené přepravní společnosti, kupující hradí dopravné, dle aktuálního ceníku. Přepravní společnost doručuje zpravidla do druhého dne (24 hodin) od převzetí od prodávajícího, pouze v pracovní dny a během dne, není-li sjednáno jinak. Prodávající neručí za způsob a čas doručení zboží prostřednictvím přepravní společnosti zvolené kupujícím; uvedené se řídí přepravními podmínkami zvoleného přepravce . Níže uvedené ceny dopravného se mohou měnit dle změn provedených přepravními/zásilkovými společnostmi .

PPL a DPD

Cena dopravného přepravce váha zásilky od 0,01-9,999 kg: 109,- Kč, při platbě na dobírku doběrečné + 69,- Kč

Cena dopravného přepravce váha zásilky od 10-31,5 kg: 139,- Kč, při platbě na dobírku doběrečné + 69,- Kč

Zásilkovna

Cena přepravy Zásilkovny (maximální hmotnost balíku do 5kg): 72,-, při platbě na dobírku:         

  • a) ( do výše 20.000,- Kč dobírka) doběrečné + 17,-Kč
  • b) ( od 20.001,- - 50.000,- Kč dobírka) doběrečné + 61,-Kč

Cena přepravy Zásilkovny (maximální hmotnost balíku 5,01- 10kg): 155,-, při platbě na dobírku:

  • a) ( do výše 20.000,- Kč dobírka) doběrečné + 17,-Kč
  • b) ( od 20.001,- - 50.000,- Kč dobírka) doběrečné + 61,-Kč

Paletová přeprava DHL

Cena dopravného přepravce DHL (paletová přeprava) váha zásilky od 15-31,5 kg: 200,- Kč.

Cena dopravného přepravce DHL (paletová přeprava) váha zásilky od 31,51- 40,0 kg: 219,- Kč.

Cena dopravného přepravce DHL (paletová přeprava) váha zásilky od 40,01 – 100 kg: 249,- Kč.

Cena dopravného přepravce DHL (paletová přeprava) váha zásilky od 100,01 -200 kg: 469,- Kč.

Cena dopravného přepravce DHL (paletová přeprava) váha zásilky od 200,01- 1000kg  kg: 847,- Kč.

Platí pouze pro ČR!!!

Upozornění k doručení zásilky přepravní společností PPL a DPD:

Následující den po převzetí zboží k přepravě je možné, že Vám bude volat řidič, že má pro Vás zásilku/dobírku a jestli budete v tolik a tolik doma (uvedené adrese). Toto je běžný postup většiny řidičů přepravních společností, ale není to pravidlo ani vynutitelná služba. Je to pouze na uvážení příslušného řidiče.

Upozornění k doručení zásilky přepravní společností Zásilkovna:

V den, kdy je zásilka připravena k výdeji na Zásilkovně (adresa, kterou jste si zvolili) budete informováni formou SMS. Krátká zpráva Vás bude informovat o otevírací době dané Zásilkovny, možnosti platby, částce dobírky a heslu potřebné k vyzvednutí zásilky.

3.
PRÁVA A POVINOSTI PŘI MARNÉM A OPAKOVANÉM DORUČENÍ

V případě, že si kupující doručované zboží nevyzvedne a zboží bude vráceno prodávajícímu, je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s marným doručením zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení. Vedle přepravních nákladů spojených s marným dodáním zboží je pak kupující povinen uhradit prodávajícímu rovněž náklady související se zabalením (bude-li zboží pro přepravu zabaleno do zvláštního obalu) a vybalením zboží a prokazatelné manipulační náklady.

V případě marného doručení objednaného zboží kupujícímu a jeho vrácení prodávajícímu se považuje smlouva o dodání zboží ze strany prodávajícího za splněnou a prodávající tudíž není povinen provést opětovné odeslání zboží či pokus o opakované dorečení zboží . Prodávající není v této souvislosti povinen zkoumat důvody, pro které nedošlo na straně kupujícího k převzetí zboží.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným I původním doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Kontaktní údaje prodávajícího: adresa pro doručování Dolní Lánov 281, Lánov 543 41, email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefon 728 624 605.

V Dolním Lánově dne 29. června 2022

NÁŘADÍ KUŠNÍR s.r.o.