Kalové čerpadlo AL-KO DRAIN 20000 HD 230 V

Spolehlivé k odčerpání vody s nečistotami a plovoucími částečkami až 38 mm, tělo čerpadla z nekorodující ušlechtilé oceli a speciální geometrie hnacího kola Vortex zaručuje dlouhou životnost

Ceny půjčovného

0-4 hod. 270 Kč bez DPH
1-3 dni 270 Kč bez DPH
4-14 dní 243 Kč bez DPH
15 a více dní 208 Kč bez DPH
 • Popis

  Prémiový model kalového čerpadla s výkonem 1300 W

  Speciální technologie oběžného kola pro extrémní zátěž

  Univerzální úhlový vývod čerpadla s přibalenou redukcí

  Ochrana proti korozi a dlouhá životnost díky provedení z nerezové oceli

  Zrnitost nečistot až 38 mm, výtlačná výška až 10 m, dopravní množství max. 20000 l/h

  Ponorné kalové čerpadlo AL-KO DRAIN 20000 HD Premium

  Kalová čerpadla nachází využití všude tam, kde je třeba odčerpávat silně znečištěnou vodu, např. ze zatopených sklepů, jezírek, stavebních výkopů atd. V těchto případech je třeba nasávat kromě vody i hrubé nečistoty, což klade velké nároky na konstrukci čerpadla a na motor. Díky speciální konstrukci oběžného kola Vortex je schopno čerpadlo DRAIN 20000 HD Premium čerpat i silně znečištěnou vodu s podílem pevných příměsí do 5 procent a zrnitostí až 38 mm. Provedení z chrom-niklové oceli zajistí dlouhou životnost a ochranu proti korozi.

  Technické detaily: DRAIN 20000 HD Premium

  Ponorné čerpadlo je možné díky integrovanému držadlu, 10 m přívodnímu kabelu a nízké hmotnosti (pouze ca 8 kg) snadno přenášet a používat pro nejrůznější účely. Díky kompaktním rozměrům: 23,2 x 23,2 x 37,4 cm a použití kvalitních materiálů i výkonného motoru je ideální pro odčerpávání vody z jezírek, stavebních výkopů, bazénů a nádrží na dešťovou vodu. Ponorné čerpadlo DRAIN 20000 HD Premium se snadno vypořádá i s hrubými nečistotami ve vodě, díky extra velkému nasávacímu otvoru.
  Díky speciálně tvarovanému rotoru, vyrobenému z vysoce kvalitní nerezové oceli a tělu čerpadla rovněž vyrobenému z nerezové oceli je dosažena dlouhá životnost. S výkonem 1300 W a dopravním množstvím až 20000 l/h je odčerpání nebo přečerpání vody rychlé a efektivní. Čerpadlo AL-KO DRAIN 20000 HD Premium je rovněž vybaveno plovákovým spínačem, který umožňuje automatický provoz. Čerpadlo je vhodné pro čerpání vody z hloubky max. 7 m, výtlačná výška činí 10 m. Výstup čerpadla má průměr 2“ (přibližně 59,6 mm). V balení najdete rovněž 90° koleno a redukci na jiný průměr výstupní hadice.
  Upozornění: čerpadlo není určeno pro čerpání pitné vody, ale pouze užitkové vody o max. teplotě 35 °C. Dále není určeno pro čerpání slané nebo znečištěné vody, nebo vody obsahující agresivní chemické látky.

 • Hlavní výhody

  Trvale spolehlivá

  Díky stabilní a robustní konstrukci s vícevrstvou těsnicí sadou, včetně použití nekorodujících materiálů, jsou čerpadla na znečištěnou vodu společnosti AL- KO nejvhodnější i do extrémních podmínek. To zaručuje dlouhou životnost.

  Perfektně vybaveno

  Čerpadla na znečištěnou vodu společnosti AL- KO, vybavena plovákovým spínačem k automatickému zapínání a vypínání, včetně úhlové přípojky 90° a kombinované redukce pro běžné velikosti hadic, mají veškeré předpoklady pro bezproblémový provoz.

  Pro extrémní případy

  Díky speciální geometrii hnacího kola Vortex zvládá model DRAIN 20000 HD bez obtíží i silně znečištěnou vodu s až 5procentním podílem plovoucích příměsí o zrnitosti až 38 mm – ideální například k odčerpávání a vysoušení zatopených otevřených stavebních jam nebo prostor při povodních.

  Robustní mezi ponornými čerpadly

  Díky dopravovanému množství až 20 000 l/hod. a maximální zrnitosti až 38 mm jsou čerpadla na znečištěnou vodu společnosti AL- KO enormně výkonná. Kromě toho jsou pláště čerpadla z chrom-niklové oceli nebo umělé hmoty a motorové hřídele z chrom-niklové oceli trvale chráněna před korozí.

 • Technická data

  Produktová řada: Kalná voda

  Zdroj pohonu: elektrický

  Délka kabelu v m: 10

  Příkon W: 1 300

  Rozměry (ŠxD): 23,20x23,20x37,40 cm

  Max. ponorná hloubka v m: 7

  Max. doprav.výška v m: 10

  Max. dopravní množství l/hod: 20 000

  Max.velikost pevných příměsí (mm): 38

  O výtlačné větve: G 2,0" (59,6 mm)

  Hmotnost cca v kg: 8

Vyberte si také v kategoriích:

Dostupnost: ...