Benzínová rotační sekačka Highline 520 SP-H AL-KO

Novinka!
Náš tip!
Benzínová sekačka na trávu s pracovní šířkou 51 cm umožňuje efektivní sečení travních ploch až do velikosti 1800 metrů čtverečních. Výšku sečení lze nastavit centrálně v 7 krocích od 30 mm do 80 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Výkon zajišťuje benzínový motor Honda s 3,2 kW, který je konstruovaný s ohledem na velkou zátěž a velmi dlouhou životnost. Díky funkci 4INONE lze trávník posekat a dokonale dopravit do sběrného koše o velikosti 70 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění. Další výhodou je možnost mulčování a funkce bočního výhozu. Skvělá aerodynamika sekačky s technologií MaxAirflow zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Pohodlí při práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a XXL kola s kuličkovými ložisky a jednorychlostním pohonem. Integrované transportní držadlo je ideální při přepravě sekačky, nebo přenášení sekačky přes překážky. Funkce servisní polohy umožňuje snadný přístup při čištění sekačky a šetří místo při jejím skladování.
Vaše cena:14 490 Kč

Dostupnost: 1ks Skladem na prodejně, do 2-3 pracovních dní u Vás.

kód zboží:
119969
EAN:
4003718356144
 • Popis


  Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 470 VS-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové sekačky zvyšují vybrané komponenty a kvalitní materiály. Sekačky řady Premium - potěšení při práci na vaší zahradě!

  Vysoký stupeň inovací, moderní design a nadstandardní vybavení. Všechny tyto vlastnosti kombinují naše sekačky řady "Premium". Nejen díky tomu jsou benzínové sekačky AL-KO dokonalým pomocníkem při péči o váš trávník.

  Komfortní centrální nastavení výšky sečení

  Úsporný 1-rychlostní pohon kol

  Velmi výkonný a spolehlivý motor Honda

  Transportní držadlo pro snadnou manipulaci

  XXL kola s kuličkovými ložisky pro snadné ovládání a skvělou trakci

  4IN1function (sečení, sběr, mulčování, boční výhoz)

  Tělo z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti sečení a sběru

  Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí
 • Výhody


  Extra vysoká, extra velká – to je základ MaxAirflow-Technology. Neboť díky extra vysokému ocelovému šasí a extra velkému vyhazovacímu otvoru se průchod vzduchu zvýšil o 42 procent, čímž posekaná tráva není oproti standardním sekačkám hnaná do sběrného koše naplocho, ale je vyhazovaná ve vztyčené pozici. Tím je sběrný koš plněný efektivně bez ucpávání vyhazovacího otvoru. Další plus: Odnímatelná servisní klapka k pohodlné údržbě sekačky.

  Integrované přední držadlo – ideální pokud jde o přepravu sekačky, uložení nebo nadzvednutí přes nerovnosti nebo zábrany.

 • Technické údaje


  Číslo výrobku: 119969

  EAN: 4003718356144

  Produktová řada: Prémium

  Obsah sběrného koše v litrech: 70

  Funkce: 4inOnefunction

  Funkce: Boční vyhazování, Mulčování, Sbírání, Sečení

  Zdvihový objem v ccm: 167

  Výkon kW: 3,2

  Tělo sekačky: ocelový plech

  Motor: Honda GCV 170

  Výrobce motoru: Honda

  Pohon kol: jednorychlostní

  O Kol: 200/280 mm

  Kola s kuličkovými ložisky: ano

  Pracovní šířka v cm: 51

  Výška střihu: 30-80 mm

  Nastavení pracovní výšky: centrálně, 7 poloh

  Otáčky za minutu: 2 900

  Hmotnost cca v kg: 36,5

Vyberte si také v kategoriích:

Dostupnost: ...