Pásový dumper DT08 Wacker Neuson

Pásový dumper DT08 Wacker Neuson má široké použití jak na stavbě tak i při terénních úpravách. Gumové pásy a optimální rozložení zmenšují tlak na půdu. Hydrostatický pohon umožňuje plynulé přepínání rychlostních stupňů.

Ceny půjčovného

0-4 hod. 1550 Kč bez DPH
1-3 dni 1550 Kč bez DPH
4-14 dní 1420 Kč bez DPH
15 a více dní 1320 Kč bez DPH

Alternativní zboží

 • Popis

  Pásovým dumperem DT08 od Wacker Neuson lze na základě kompaktních rozměrů a přesné řiditelnosti na každém podkladu manévrovat s přesností na centimetry. S užitnou hmotností 800 kg při pouhých 79 cm šířky stroje je DT08 ideálním doplněním každé půjčovny strojů.

  Jednoduchá a pohodlná obsluha díky plně hydrostatickému jízdnímu pohonu; výkonné motory (benzín nebo nafta). Robustní konstrukce pojezdu, dlouhá životnost a nízké opotřebení.
  Optimální poměr nízké vlastní hmotnosti a maximální užitné hmotnosti.
  Kompaktní rozměry (79 cm), ideální do úzkých prostor a průjezdů standardními dveřmi, velká světlá výška. Gumové pásy a optimální rozložení hmotnosti zmenšují tlak na půdu a zabraňují škodám na citlivých površích. Optimální chladicí systém přizpůsobený stroji zajišťuje nasazení i oblastech s vyššími teplotami.

  Stačí nastartovat a vyjet: Díky hydrostatickému jízdnímu pohonu není nutné časté přepínání rychlostních stupňů a řidič se může zcela soustředit na svou práci. Ideální pro půjčovny strojů nebo tam, kde se často mění řidiči.

  Jízdní páka s hydraulickým servořízením pro citlivé ovládání modelu DT12, DT15 a DT25
  Dva jízdní stupně: volitelně citlivý s vysokou tažnou silou nebo rychlý (není u DT10)
  Hydraulický jízdní pohon a pracovní hydraulika navzájem nezávisle ovladatelné
  Nízké náklady na servis a údržbu díky pohonu málo podléhajícímu opotřebení.

  Naftový motor

  Dvojité stavitelné čerpadlo

  Vysokotlaká potrubí z čerpadla do motoru

  Rozdělovací převodovka/osa

Vyberte si také v kategoriích:

Dostupnost: ...