Ponorné čerpadlo SUB 13000 DS Premium AL-KO

Ponorné vodní čerpadlo SUB 13000 DS zvládne odčerpat nejen velké množství vody, ale i plošné čerpání až do cca 3 mm.  Je to velký nenahraditelný pomocník např. při odčerpávání bazénů.

Ceny půjčovného

0-4 hod. 270 Kč bez DPH
1-3 dni 270 Kč bez DPH
4-14 dní 243 Kč bez DPH
15 a více dní 208 Kč bez DPH
 • Popis

  Robustní čerpadlo na čistou vodu s výkonem 650 W

  Díky patentovanému systému nastavení sací části čerpadla je zbytková hladina pouze 3 mm

  Plovákový spínač umožňuje automatický provoz

  Vysoký výkon: max. 10500 l/h a max. 8 m výtlačná výška

  Pohodlné přepínání mezi automatickým a manuálním provozem

  Ponorné čerpadlo na čistou vodu

  Téměř do poslední kapky – tak bychom mohli charakterizovat čerpadla s plošným vysáváním řady Premium. Díky konstrukci sací části čerpadla je možné jak rychle odčerpat velké množství vody, stejně jako plošné vysávání se zbytkovou hladinou pouze ca 3 mm. Díky integrovanému plovákovému spínači je čerpadlo SUB 13000 DS Premium idální pro nasazení v úzkých šachtách. Navíc může být pohodlně přepnuto z manuálního na automatický provoz.

  Technické detaily: AL-KO SUB 13000 DS Premium

  Ponorné čerpadlo je možné díky integrovanému držadlu a nízké hmotnosti (pouze 6 kg) snadno přenášet a používat pro nejrůznější účely. Díky kompaktním rozměrům: 22,7 x 19,0 x 31,0 cm a použití kvalitních materiálů i výkonného motoru je ideální pro odčerpávání vody z bazénů a nádrží na dešťovou vodu.
  S volně nastavitelným plovákovým spínačem je možné snadno nastavit hladinu vody pro vypnutí/zapnutí čerpadla. S výkonem 650 W a dopravním množstvím až 10500 l/h je odčerpání nebo přečerpání vody rychlé a efektivní. Čerpadlo je vhodné pro čerpání vody z hloubky max. 5 m, výtlačná výška potom činí max. 8 m. Výstup čerpadla má průměr 1,25“ (přibližně 41,9 mm). V balení najdete rovněž 90° koleno a redukci na jiný průměr výstupní hadice.
  Upozornění: čerpadlo není určeno pro čerpání pitné vody, ale pouze užitkové vody o max. teplotě 35 °C. Dále není určeno pro čerpání slané nebo znečištěné vody, nebo vody obsahující agresivní chemické látky.

 • Hlavní výhody

  Na vnitřku záleží

  Robustní a nerezavějící hnací hřídele z ušlechtilé oceli, zapouzdřená a bezúdržbová kuličková ložiska, solidní 3vrstvé těsnění a stabilní pouzdro dělají z ponorných čerpadel společnosti AL -KO zvláště trvanlivé a spolehlivé zařízení.

  To umí pěkně roztočit

  S ponornými čerpadly modelů DS máte spoustu možností. Protože díky snadnému přestavení opěry čerpadla a velkým vstupním otvorům je možné nejen rychlé odčerpávání velkého množství vody, ale i plošné čerpání až do cca 3 mm.

 • Technická data

  Produktová řada: Čistá voda

  Zdroj pohonu: elektrický

  Plošné sání do (mm): 3

  Délka kabelu v m: 10

  Příkon W: 650

  Rozměry (ŠxD): 22,7x19,0x31,0 cm

  Max. ponorná hloubka v m: 5

  Max. doprav.výška v m: 8

  Max. dopravní množství l/hod: 10 500

  O výtlačné větve: G 1,25" (41,9 mm)

  plošné odsávání: ano

  Hmotnost cca v kg: 6

Vyberte si také v kategoriích:

Dostupnost: ...