Kombinované kladivo Metabo KHE 2851 2,7 kg 2,8 J jmenovitý příkon 1000 W

Kombinované kladivo KHE 2851 s upínáním SDS plus vhodné pro vrtání s příklepem do průměru max. 28 mm do betonu a a drobnému sekání např. obkladů.

Ceny půjčovného

0-4 hod. 250 Kč bez DPH
1-3 dni 290 Kč bez DPH
4-14 dní 261 Kč bez DPH
15 a více dní 232 Kč bez DPH
 • Popis

  Pneumatický vysoce výkonný příklepový mechanismus pro snadné vrtání kameniva a betonu. Kryt převodu z hliníkového tlakového odlitku pro optimální odvod tepla a stabilitu. Nový třífunkční přepínač. Nově pozice N pro nastavení sekáče v 30 pozicích. Nová kloubová ochrana kabelu
  Nový systém upínání hloubkového dorazu. Vhodné k použití nářadí s upínací koncovkou SDS Plus
  S odpovídajícím příslušenstvím také vhodný pro použití nástrojů s válcovitým dříkem (bez příklepu). Vypnutí příklepu pro vrtání bez příklepu. Vypnutí otáčení pro sekání. Pravý/levý chod.

  Výměna sklíčidla Metabo Quick, pro rychlou výměnu příklepového sklíčidla na vrtání a sekání, rychloupínacího sklíčidla nebo sklíčidla s ozubeným věncem na vrtání a šroubování (příslušenství)
  Celovlnná elektronika Vario-Tacho-Constanatic (VTC) k plynulé změně počtu otáček. při zátěži zůstává počet otáček automaticky konstantní.

  Robustní motor Metabo Marathon pro velmi dlouhou životnost stroje. Ergonomický design pro nízkou námahu při práci. Rukojeť s gumovou povrchovou vrstvou: redukce vibrací, pohodlná a bezpečná. Bezpečnostní západková spojka optimálně zamezuje vzniku zpětného rázu, který se objevuje náhle například při zaseknutí nebo uvíznutí pracovního nástroje. Ochranná mřížka vinutí Metabo brání vniknutí cizích abrazivních částic do motoru. Automatické vypnutí stroje při opotřebení uhlíku na ochranu motoru.

  Dodáváno v kufru společně se sklíčidlem na stopkové vrtáky
  Poměr vrtání vůči sekání 60:40

 • Technické údaje


  Příkon stroje: 1010 Watt

  Počet otáček: 0-950/min.

  Max. počet úderů: 4.400/min.

  Intenzita úderu (EPTA): 2,8 J

  Příklepový výkon: 207 J/s

  Max. průměr vrtání do betonu: 28 mm

  Průměr upínacího hrdla: 50 mm

  Upínání: SDS Plus

  Hmotnost 3,2 kg

Vyberte si také v kategoriích:

Dostupnost: ...