Vibrační deska obousměrná Wacker DPU 3050 H 180 kg

Vibrační deska DPU3050H (diesel) s odstředivou silou 30 kN patří k mnohostranným univerzálům pro zámkovou dlažbu, zahradní a terénní stavby i pro opravy v ulicích, na cestách a parkovištích. Hutnící síla je do maximální hloubky cca. 30 cm.

Ceny půjčovného

0-4 hod. 801 Kč bez DPH
1-3 dni 890 Kč bez DPH
4-14 dní 801 Kč bez DPH
15 a více dní 712 Kč bez DPH
 • Popis

  Modely DPU s odstředivou silou 30 kN patří k mnohostranným univerzálům pro zámkovou dlažbu, zahradní a terénní stavby i pro opravy v ulicích, na cestách a parkovištích. Jako všechny vibrační desky ve třídě 25 – 37 kN od Wacker Neuson disponují robustním integrovaným podvozkem. Tím nabízí tato třída přístrojů na trhu jedinečnou mobilitu na stavbě. Na základě kompaktního designu a velké obratnosti jsou tyto vibrační desky ideální pro hutnění příkopů, chodníků a jiných zúžených oblastí v profesionálním dlouhodobém provozu. K dispozici jsou různé modelové varianty ve třech pracovních šířkách a s množstvím promyšlených detailů:

  Jedinečné! Integrovaný, nanejvýš robustní podvozek: Nerozhází ho ani horký asfalt či nárazy na kraj chodníku. Extrémně dlouhá životnost i při těch nejvyšších nárocích: Základní deska z GJS-700. Nejlepší kombinace pevnosti a neopotřebovatelnosti. Přesná práce bez únavy díky tlumení držadla a integrovanému bočnímu vedení. Bezpečná přeprava díky automatickému blokovacímu mechanismu vodící oje bez vůle. Silný motor s velkými rezervami výkonu. Modelové verze s extra rychlým rozběhem a elektrickým startérem k dispozici.

 • Technické údaje

  Provozní hmotnost: 175 kg

  Pracovní šířka: 500 mm

  Výška stroje: 758 mm

  Pracovní výška rukojeti: (nastavitelná) 800-1143 mm

  Tloušťka desky: 10 mm

  Max. hutnící síla: 30 kN

  Vibrační frekvence: 90 Hz

  Max. rychlost: 21 m/min.

  Max. posun: 21 m/min.

  Znutněná plocha: 630 m2

  Motor vzduchem chlazený jedno válec 4-taktní dieselový motor Hatz typ 1B30

  Maximální výstupní výkon: 5 kW

  Jmenovitý výkon: 1,9 kW

  Spotřeba paliva: 0,6 l/hod.

  Nádrž: 5l

  Palivo: nafta

  Max. dovolený náklon v nepřetržitém provozu: 25°

Vyberte si také v kategoriích:

Dostupnost: ...